POLBRASS Sp.z o.o. Folie Mosiężne, Folie Miedziane Producent Warszawa Katowice Rzeszów


KONTAKT

adres Leszczyńska 6
43-300 Bielsko-Biała
śląskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż

email
Katalog produktów:
Taśmy Miedziane Katowice Taśmy Miedziane Katowice Taśmy miedziane - w naszej ofercie szeroki asortyment taśm i blach miedzianych, mosiężnych, brązowych w gatunkach i zakresach wymiarowych podanych poniżej. Taśmy tniemy na określoną szerokość na własnych nożycach krążkowych. Posiadany przez nas znaczny skład magazynowy pozwala nam szybko reagować i realizować zamówienia wed ... (czytaj więcej)
Pręty Mosiężne Katowice Pręty Mosiężne Katowice Pręty mosiężne - założyliśmy firmę Polbrass w 2003 r, aby  zapewnić Państwu kompleksowe usługi w zakresie zaopatrzenia w wyroby z metali kolorowych, między innymi miedzi, mosiądzu, brązu. Zapewniamy także dostawę ciętych przez nas taśm, przeciąganych na wymiar drutów,innych wyrobów, takich jak: pręty, rury czy profile, które ... (czytaj więcej)
Druty Mosiężne Katowice Druty Mosiężne Katowice Druty mosiężne - w naszej ofercie szeroki asortyment taśm i blach miedzianych, mosiężnych, brązowych. Taśmy tniemy na określoną szerokość na własnych nożycach krążkowych. Posiadany przez nas znaczny skład magazynowy pozwala nam szybko reagować i realizować zamówienia według potrzeb. Z naszą ofertą docieramy do coraz wię ... (czytaj więcej)
Folie Miedziane Producent Warszawa Folie Miedziane Producent Warszawa Folie miedziane - firma POLBRASS oferuje wyroby z metali nieżelaznych z miedzi, mosiądzu, brązu i innych stopów w postaci taśm, drutów, prętów i rur. Zajmujemy się cięciem wzdłużnym taśm na nożycach krążkowych oraz przeciąganiem drutów. Dodatkowo oferujemy powlekanie powierzchni cyną, niklem i srebrem na całych powierzchniach ja ... (czytaj więcej)
Blacha Mosiądz Warszawa Blacha Mosiądz Warszawa Blacha mosiądz - Firma POLBRASS Sp. z o.o. powstała w 2003 roku. Prowadzimy działalność w zakresie usług cięcia (posiadamy 3 nożyce krążkowe), konfekcjonowania i sprzedaży taśm głównie z mosiądzów, miedzi i brązów oraz stopów specjalnych. Dodatkowo posiadamy skład z tzw. wyrobami długimi, prętami, rurami drutami i profilami. W ... (czytaj więcej)